Soms heb je als vereniging geluk dat je in een stad woont met kleine middenstanders die sociaal ingesteld zijn en lokale clubs een steuntje in de rug willen geven. We zoeken als KV TOP zelf natuurlijk ook naar verbetering en uitbreiding van onze mogelijkheden. Als vereniging is het dan ook heel leuk als er steun van buitenaf komt om je te helpen op financieel vlak de zaken op orde te houden.

We zijn enthousiast om te kunnen melden dat  De Visloods uit Vlissingen ons wil ondersteunen met een reclamebord langs het veld aan de van Cittersweg.

Eigenaars Janine en Kees-Jan zijn dolenthousiast met hun onderneming bezig en bouwen deze samen met hun team steeds verder uit. Naast de winkel aan de Eerste Binnenhavenweg in Vlissingen, waar ze elk weekend verse vis uit de Noordzee verkopen, is er ook een viskar die te boeken is voor evenementen. Heerlijk als je van een vers gebakken visje houdt!

Kijk op de website voor meer informatie: www.de-visloods.nl

We hopen op een lange en vruchtbare samenwerking, heel veel dank voor de steun aan de club.

Namens de sponsorcommissie: De Visloods, welkom bij de club en heel erg bedankt!