Zaal

   
Zaterdag 1 december Tijd
Groen Geel 1 – TOP (A) 1 19:00
KCC/SO natural 4 – TOP (A) 2 15:00
Swift (M) 2 – TOP (A) 3 18:00
TOP (A) 4 – ONDO (M) 4 16:10
TOP (A) 5 – Tjoba 5 17:20
TOP (A) 6 – Zaamslag 3 18:40
Fortis 6 – TOP (A) 7 14:00
PKC/SWKGroep A1 – TOP (A) A1 14:00
Swift (M) A1 – TOP (A) A2 15:30
KCR B1 – TOP (A) B1 12:00
TOP (A) C1 – PKC/SWKGroep C2 14:05
TOP (A) C3 – Zaamslag C1 15:05
TOP (A) D1 – ONDO (M) D1 13:05
TOP (A) D2 – Volharding D1 12:05
Tjoba D2 – TOP (A) D3 9:30
Luctor E1 – TOP (A) E1 9:00
TOP (A) E2 – Seolto E1 11:05
Stormvogels (W) E1 – TOP (A) E5 12:30
TOP (A) E6 – Seolto E4 11:05
TOP (A) E7 – BKC E1 9:00
TOP (A) F1 – Stormvogels (W) F1 9:00
TOP (A) F2 – Fortis F4 10:00
Fortis F3 – TOP (A) F3 9:00
TOP (A) F5 – TOP (A) F4 9:00
kangoeroes 10:00
Fortis 4 – RWA 4 16:20
   
Zaterdag 8 december Tijd
Nieuwerkerk 1 – TOP (A) 1 19:00
Excelsior (D) 2 – TOP (A) 2 16:25
Futura 2 – TOP (A) 3 15:15
Keep Fit ’70 3 – TOP (A) 4 9:45
Seolto 5 – TOP (A) 6 15:20
Tilburg A1 – TOP (A) A1 13:10
Seolto A1 – TOP (A) A2 13:00
TOP (A) B1 – HKC (Ha) B1 14:10
TOP (A) B2 – ONDO (M) B1 17:10
TOP (A) C2 – Seolto C2 15:10
TOP (A) C3 – Swift (M) C2 16:10
TOP (A) D1 – Swift (M) D1 12:05
TOP (A) D2 – ONDO (M) D2 13:05
BKC D1 – TOP (A) D3 10:00
TOP (A) E1 – Tjoba E1 10:00
TOP (A) E2 – ONDO (M) E1 11:05
TOP (A) E3 – Stormvogels (W) E1 9:00
Fortis E1 – TOP (A) E5 10:00
Tjoba E3 – TOP (A) E6 9:20
TOP (A) E7 – Fortis E5 9:00
Swift (M) F1 – TOP (A) F1 10:00
TOP (A) F2 – Tjoba F2 11:05
Volharding F1 – TOP (A) F3 11:00
ONDO (M) F2 – TOP (A) F4 10:00
TOP (A) F5 – Tjoba F3 9:00
kangoeroes 10:00
Tjoba 4 – ONDO 4 15:30
Seolto C1 – ONDO C1 10:40
   
Zaterdag 15 december Tijd
TOP (A) 1 – Avanti/Flexcom 1 17:05
TOP (A) 2 – TOP/SolarCompleet 4 15:25
TOP (A) 3 – Tjoba 3 14:00
TOP (A) 4 – Luctor 2 18:35
Fortis 5 – TOP (A) 5 15:10
TOP (A) A1 – Kinderdijk A1 12:40
TOP (A) A2 – ONDO (M) A1 11:15
Tilburg C1 – TOP (A) C1 12:00
TOGO C1 – TOP (A) C2 15:00
Seolto D1 – TOP (A) D2 11:00
Tjoba E2 – TOP (A) E2 15:00
ONDO (M) E2 – TOP (A) E3 9:00
Fortis E2 – TOP (A) E4 9:00
Fortis E6 – TOP (A) E7 9:00
TOP (A) F1 – Luctor F1 9:00
TOGO F1 – TOP (A) F2 9:00
TOP (A) F3 – ONDO (M) F1 9:00
TOP (A) F4 – Atlas F2 10:00
TOP (A) F5 – Swift (M) F2 9:00
kangoeroes 10:00
ONDO C1 – Tjoba C1 11:10
   
Zaterdag 22 december Tijd
Tempo 1 – TOP (A) 1 19:00
TOP (A) 5 – Atlas 3 15:30
TOP (A) 6 – KVK 3 14:20
TOP (A) 7 – Scheldevogels 2 13:10
TOP (A) B2 – Luctor B1 12:10
TOP (A) C2 – Fortis C2 11:10
ONDO (M) D1 – TOP (A) D1 11:05
Swift (M) D2 – TOP (A) D2 14:25
TOP (A) D3 – Tjoba D2 9:00
ONDO (M) E4 – TOP (A) E4 10:00
Fortis F2 – TOP (A) F1 10:00
kangoeroes 10:00
   
Zaterdag 5 januari Tijd
TOP (A) 5 – TOGO 3 13:05
Fortis B3 – TOP (A) B2 15:00
TOP (A) C2 – ONDO (M) C2 12:05
Fortis D2 – TOP (A) D2 12:00
TOP (A) D3 – Luctor D1 11:05
TOP (A) E2 – TOP (A) E1 9:00
TOP (A) E5 – ONDO (M) E2 9:00
kangoeroes 10:00
   
Zaterdag 12 januari Tijd
TOP (A) 1 – Tempo 1 17:05
TOP (A) 2 – Tempo 2 15:20
TOP (A) 3 – Albatros 3 13:55
Swift (M) 4 – TOP (A) 5 14:20
TOP (A) 6 – Volharding/Emergo 2 11:10
TOP (A) 7 – Luctor 3 18:35
TOP (A) A1 – KCR A1 12:35
PKC/SWKGroep B2 – TOP (A) B1 12:20
Blauw Wit (K) B1 – TOP (A) B2 15:00
Oranje Wit (D) C2 – TOP (A) C1 14:30
Stormvogels (W) D1 – TOP (A) D1 14:00
Tjoba E2 – TOP (A) E1 9:00
TOP (A) E2 – Tjoba E1 9:00
TOP (A) E5 – TOP (A) E3 10:00
TOP (A) E7 – TOGO E1 9:00
Zaamslag F1 – TOP (A) F2 9:00
Stormvogels (W) F2 – TOP (A) F3 10:00
TOP (A) F5 – Atlas F2 9:00
kangoeroes 10:00
ONDO C1 – RWA C1 12:10
   
Zaterdag 19 januari Tijd
Meervogels/Fisica 1 – TOP (A) 1 20:10
KVS/Maritiem 3 – TOP (A) 2 14:30
RWA 3 – TOP (A) 3 16:10
TOP (A) 4 – Good Luck 2 16:15
TOGO 4 – TOP (A) 7 16:40
Vitesse (Ba) A1 – TOP (A) A1 16:10
DVS ’69 A1 – TOP (A) A2 15:00
TOP (A) B1 – Fortis B2 15:10
TOP (A) C1 – Sporting Delta C1 14:05
Volharding C1 – TOP (A) C2 12:00
Fortis C3 – TOP (A) C3 12:00
TOP (A) D1 – Tjoba D1 13:05
TOP (A) D2 – KVK D2 12:05
Emergo D2 – TOP (A) D3 14:00
TOP (A) E1 – Seolto E1 11:05
Luctor E1 – TOP (A) E2 9:00
TOP (A) E3 – Swift (M) E1 9:00
TOP (A) E4 – Swift (M) E2 9:00
KVK E1 – TOP (A) E5 10:00
Fortis E3 – TOP (A) E6 10:00
ONDO (M) E3 – TOP (A) E7 9:00
TOP (A) F1 – Tjoba F1 11:05
TOP (A) F3 – Seolto F1 9:00
Tjoba F3 – TOP (A) F4 9:10
TOGO F2 – TOP (A) F5 10:10
kangoeroes 10:00
ONDO 4 – Juliana 3 15:45
   
Zaterdag 26 januari Tijd
TOP (A) 1 – DSC 1 16:50
TOP (A) 2 – Valto 2 15:05
TOP (A) 3 – Fortis 3 18:30
Juliana 3 – TOP (A) 4 16:45
TOP (A) A1 – Sporting Delta A1 12:20
TOP (A) A2 – TOGO A1 13:40
Vitesse (Ba) B1 – TOP (A) B1 16:40
Fortis C1 – TOP (A) C1 12:00
KVK D1 – TOP (A) D1 11:25
TOP (A) D3 – TOGO D1 11:05
Fortis E1 – TOP (A) E3 10:00
Seolto E2 – TOP (A) E4 10:10
TOP (A) E6 – KVK E4 9:00
TOP (A) E7 – Volharding E1 9:00
Seolto F2 – TOP (A) F1 10:10
Zaamslag F2 – TOP (A) F2 10:00
Atlas F1 – TOP (A) F3 10:00
TOP (A) F4 – TOGO F2 9:00
kangoeroes 10:00
Fortis C1 – TOP C1 12:00
   
Zaterdag 2 februari Tijd
SDO/BlijWerkt 1 – TOP (A) 1 14:45
SDO/BlijWerkt 2 – TOP (A) 2 13:05
Achilles (Hg) 2 – TOP (A) 3 16:50
TOP (A) 4 – Tjoba 4 17:35
TOP (A) 5 – Swift (M) 4 16:15
TOP (A) 6 – BKC 1 15:05
DeetosSnel A2 – TOP (A) A1 11:10
ADO A1 – TOP (A) A2 11:30
Tilburg B1 – TOP (A) B1 14:00
Luctor B1 – TOP (A) B2 14:00
TOP (A) C1 – ADO C1 12:05
Fortis C2 – TOP (A) C2 13:00
TOP (A) C3 – BKC C1 14:05
TOP (A) D2 – Swift (M) D2 13:05
Blauw Wit (K) D1 – TOP (A) D3 16:00
ONDO (M) E1 – TOP (A) E1 9:00
TOP (A) E3 – KVK E1 11:05
TOP (A) E4 – KVK E2 11:05
Swift (M) E1 – TOP (A) E5 10:00
TOP (A) E6 – ONDO (M) E5 9:00
TOP (A) F1 – Fortis F1 9:00
TOP (A) F2 – KVK F1 10:00
Swift (M) F2 – TOP (A) F4 10:00
TOP (A) F5 – ONDO (M) F2 9:00
kangoeroes 10:00
Swift B1 – TOGO B1 14:35
   
Zaterdag 9 februari Tijd
TOP (A) 1 – Groen Geel 1 16:55
TOP (A) 2 – KCC/SO natural 4 15:15
TOP (A) 3 – Swift (M) 2 13:50
ONDO (M) 4 – TOP (A) 4 15:20
Tjoba 5 – TOP (A) 5 16:10
Zaamslag 3 – TOP (A) 6 14:25
TOP (A) A1 – PKC/SWKGroep A1 12:30
TOP (A) A2 – Swift (M) A1 18:20
TOP (A) B1 – KCR B1 11:15
Seolto B1 – TOP (A) B2 12:00
PKC/SWKGroep C2 – TOP (A) C1 12:15
Zaamslag C1 – TOP (A) C3 11:05
Volharding D1 – TOP (A) D2 14:00
TOP (A) E1 – Luctor E1 9:00
Seolto E1 – TOP (A) E2 9:00
TOP (A) E5 – Stormvogels (W) E1 10:00
Seolto E4 – TOP (A) E6 10:00
BKC E1 – TOP (A) E7 10:00
Stormvogels (W) F1 – TOP (A) F1 10:00
Fortis F4 – TOP (A) F2 9:00
TOP (A) F3 – Fortis F3 9:00
TOP (A) F4 – TOP (A) F5 9:00
kangoeroes 10:00
Tjoba B1 – Sporting Delta B2 11:00
   
Zaterdag 16 februari Tijd
TOP (A) 1 – Nieuwerkerk 1 17:00
TOP (A) 2 – Excelsior (D) 2 15:20
TOP (A) 3 – Futura 2 13:55
TOP (A) 4 – Keep Fit ’70 3 18:30
TOP (A) A1 – Tilburg A1 12:35
TOP (A) A2 – Seolto A1 11:10
HKC (Ha) B1 – TOP (A) B1 14:55
Fortis D1 – TOP (A) D1 11:00
Tjoba E1 – TOP (A) E1 9:00
ONDO (M) E1 – TOP (A) E2 9:00
Stormvogels (W) E1 – TOP (A) E3 11:30
TOP (A) E5 – Fortis E1 10:00
TOP (A) E6 – Tjoba E3 9:00
Fortis E5 – TOP (A) E7 10:00
TOP (A) F1 – Swift (M) F1 9:00
Tjoba F2 – TOP (A) F2 9:00
TOP (A) F3 – Volharding F1 9:00
kangoeroes 10:00
TOGO A1 – ADO A1 12:00
   
Zaterdag 23 februari Tijd
TOP (A) 5 – Seolto 4 16:40
TOP (A) 6 – Seolto 5 15:20
TOP (A) 7 – Fortis 6 14:10
TOP (A) B2 – Seolto B1 12:05
TOP (A) C3 – Luctor C2 11:05
Swift (M) D1 – TOP (A) D1 11:10
ONDO (M) D2 – TOP (A) D2 12:20
TOP (A) D3 – BKC D1 13:05
TOP (A) E5 – KVK E1 9:00
kangoeroes 10:00
   
Zaterdag 2 maart Tijd
DSC 1 – TOP (A) 1 20:15
TOP (A) 6 – Blauw Wit (K) 3 13:10
TOP (A) 7 – Seolto 3 14:20
ONDO (M) B1 – TOP (A) B2 13:35
ONDO (M) C2 – TOP (A) C2 10:05
Swift (M) C2 – TOP (A) C3 15:50
TOP (A) D1 – Fortis D1 11:05
TOP (A) D3 – Blauw Wit (K) D1 12:05
TOP (A) E2 – Luctor E1 9:00
ONDO (M) E2 – TOP (A) E5 9:00
TOP (A) F4 – ONDO (M) F2 9:00
kangoeroes 10:00
   
Zaterdag 9 maart Tijd
Avanti/Flexcom 1 – TOP (A) 1 20:00
TOP/SolarCompleet 4 – TOP (A) 2 17:55
Tjoba 3 – TOP (A) 3 14:55
Luctor 2 – TOP (A) 4 15:25
TOP (A) 5 – Fortis 5 17:10
KVK 3 – TOP (A) 6 16:45
Scheldevogels 2 – TOP (A) 7 13:20
Kinderdijk A1 – TOP (A) A1 13:15
ONDO (M) A1 – TOP (A) A2 15:45
TOP (A) B2 – Fortis B3 14:05
TOP (A) C1 – Tilburg C1 13:05
TOP (A) C2 – TOGO C1 15:05
TOP (A) D2 – Seolto D1 12:05
TOP (A) D3 – Emergo D2 16:05
TOP (A) E2 – Tjoba E2 10:00
TOP (A) E3 – ONDO (M) E2 9:00
TOP (A) E4 – Fortis E2 11:05
TOP (A) E7 – Fortis E6 11:05
Luctor F1 – TOP (A) F1 9:00
TOP (A) F2 – TOGO F1 9:00
ONDO (M) F1 – TOP (A) F3 9:00
Atlas F2 – TOP (A) F4 9:00
Swift (M) F2 – TOP (A) F5 9:00
kangoeroes 10:00
Tjoba B1 – Oranje Wit B2 11:30
TOGO 2 – Paal Centraal 2 14:10
   
Zaterdag 16 maart Tijd
Tempo 2 – TOP (A) 2 19:55
Albatros 3 – TOP (A) 3 19:00
TOGO 3 – TOP (A) 5 13:20
Volharding/Emergo 2 – TOP (A) 6 15:15
Luctor 3 – TOP (A) 7 14:20
KCR A1 – TOP (A) A1 17:10
TOP (A) B1 – PKC/SWKGroep B2 14:15
TOP (A) B2 – Blauw Wit (K) B1 15:15
TOP (A) C1 – Oranje Wit (D) C2 13:10
Seolto C2 – TOP (A) C2 12:00
TOP (A) D1 – Stormvogels (W) D1 12:10
Luctor D1 – TOP (A) D3 13:00
TOP (A) E1 – Tjoba E2 11:05
Tjoba E1 – TOP (A) E2 9:00
TOP (A) E3 – TOP (A) E5 11:05
TOP (A) E4 – ONDO (M) E4 9:00
TOGO E1 – TOP (A) E7 10:00
TOP (A) F1 – Fortis F2 10:00
TOP (A) F2 – Zaamslag F1 9:00
TOP (A) F3 – Stormvogels (W) F2 9:00
Atlas F2 – TOP (A) F5 9:00
kangoeroes 10:00
Tjoba 4 – Good Luck 2 13:15
Tjoba C1 – Albatros C2 11:15
   
Zaterdag 23 maart Tijd
TOP (A) 2 – KVS/Maritiem 3 17:15
TOP (A) 3 – RWA 3 15:50
Good Luck 2 – TOP (A) 4 19:10
Seolto 4 – TOP (A) 5 13:30
TOP (A) 7 – TOGO 4 18:40
TOP (A) A1 – Vitesse (Ba) A1 14:30
TOP (A) A2 – DVS ’69 A1 13:10
Fortis B2 – TOP (A) B1 13:00
Sporting Delta C1 – TOP (A) C1 15:00
TOP (A) C2 – Volharding C1 12:05
TOP (A) C3 – Fortis C3 11:05
Tjoba D1 – TOP (A) D1 11:15
KVK D2 – TOP (A) D2 10:00
Seolto E1 – TOP (A) E1 9:00
Swift (M) E1 – TOP (A) E3 10:00
Swift (M) E2 – TOP (A) E4 9:00
TOP (A) E6 – Fortis E3 9:00
TOP (A) E7 – ONDO (M) E3 9:00
Tjoba F1 – TOP (A) F1 9:15
Seolto F1 – TOP (A) F3 9:00
TOP (A) F4 – Tjoba F3 10:00
TOP (A) F5 – TOGO F2 9:00
kangoeroes 10:00
ONDO C1 – Deetos/Snel C2 12:10
   
Zaterdag 30 maart Tijd
Valto 2 – TOP (A) 2 16:50
Fortis 3 – TOP (A) 3 14:10
TOP (A) 4 – Juliana 3 16:25
Atlas 3 – TOP (A) 5 17:40
Blauw Wit (K) 3 – TOP (A) 6 15:50
Sporting Delta A1 – TOP (A) A1 15:30
TOGO A1 – TOP (A) A2 13:10
TOP (A) B1 – Vitesse (Ba) B1 15:15
TOP (A) C1 – Fortis C1 14:10
Luctor C2 – TOP (A) C3 11:00
TOP (A) D1 – KVK D1 13:10
TOP (A) D2 – Fortis D2 12:10
TOGO D1 – TOP (A) D3 10:00
TOP (A) E1 – TOP (A) E2 11:05
TOP (A) E3 – Fortis E1 9:00
TOP (A) E4 – Seolto E2 9:00
KVK E4 – TOP (A) E6 12:30
Volharding E1 – TOP (A) E7 11:00
TOP (A) F1 – Seolto F2 9:00
TOP (A) F2 – Zaamslag F2 11:05
TOP (A) F3 – Atlas F1 10:00
TOGO F2 – TOP (A) F4 9:00
Tjoba F3 – TOP (A) F5 10:00
kangoeroes 10:00
Tjoba C1 – OZC C1 12:00
ONDO 4 – Good Luck 2 15:40