Zaal

Wed.nr Za 12 februari 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
24238 ODIK 1 – TOP (A) 1 18:30 Veluwehal
22871 SKF 2 – TOP (A) 2 19:30 SKF-hal
22971 TOP (A) 3 – Vitesse (Ba) 2 13:15 De Blikken
22970 TOP (A) 4 – Fortis 4 18:50 De Blikken
30861 TOP (A) 5 – ONDO (M) 5 17:40 De Blikken Leon K
30854 TOP (A) 6 – Fortis 6 16:30 De Blikken Johan
21893 Vitesse (Ba) A1 – TOP (A) A1 11:10 Bongerdhal Juda, Iris, Coen
34725 KVK A2 – TOP (A) A2 12:00 Groene Woud Juul, Julian, Luna
21502 TOP (A) B1 – Rust Roest B1 12:05 De Blikken
21162 TOP (A) C1 – HKC (Ha) C1 11:05 De Blikken
34308 Blauw Wit (K) C1 – TOP (A) C2 11:35 Omnium Lisa,Merel,Kyra
21019 TOP (A) D2 – ONDO (M) D2 15:30 De Blikken Hans Peter
22187 TOP (A) D3 – Volharding D1 14:30 De Blikken Stefan V
18525 TOP (A) E1 – KVK E1 09:00 De Blikken Anita
19306 Fortis E1 – TOP (A) E2 09:00 De Belt Ralph, Nikki
18575 TOP (A) E4 – KVK E2 10:00 De Blikken Esra
14761 Swift (M) F1 – TOP (A) F1 09:00 De Sprong Anouk en Gyenna
13749 TOP (A) F2 – ONDO (M) F2 09:00 De Blikken Anne D
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
zaaldienst 08:30 – 11:30 Anita, Lisette
11:30 – 14:30 Jasmijn, Josianne
14:30 – 17:30 Esmay, Lisanne
17:30 – 20:00 Celine, Iris
scheidsr. 10:30 – 15:00 Martin
ontvangst 18:00 – 20:00 Ria
 
Wed.nr Za 19 februari 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
24008 TOP (A) 1 – Fiks 1 17:30 De Blikken
22407 TOP (A) 2 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3 15:45 De Blikken
22304 Weidevogels 2 – TOP (A) 3 14:20 Sporthal Rijneveen
22276 Ventura Sport 2 – TOP (A) 4 15:10 Apollohal
30903 Swift (M) 5 – TOP (A) 5 16:40 De Sprong Ronald,Amber, Angela
21733 TOP (A) A1 – Vriendenschaar(H) A1 14:20 De Blikken
29427 TOP (A) A2 – Swift (M) A1 18:50 De Blikken Hans Peter
21333 PKC/Vertom B2 – TOP (A) B1 11:15 PKC-hal Simone,Gijs,Joan
25399 TOP (A) C2 – Swift (M) C2 13:05 De Blikken Floris
21068 TOP (A) D1 – Fortis D1 12:05 De Blikken Dimitry
34354 Fortis D3 – TOP (A) D2 10:00 De Belt Mila,Sofie,Esma
21546 TOP (A) D3 – Blauw Wit (K) D1 11:05 De Blikken wna
19553 KVK E1 – TOP (A) E2 09:00  Groene Woud Noah, Levi
19489 TOGO E3 – TOP (A) E3 09:30 Omnium Joan, Jill
16938 TOP (A) E4 – TOGO E2 09:00 De Blikken Jelmer
12955 TOP (A) F1 – ONDO (M) F1 09:00 De Blikken Liset M
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
zaaldienst 08:30 – 11:30 Jelmer, Peter vB
11:30 – 14:20 Ria B, Wibo
18:50 – 20:00 Veronique, Coen
jurytafel 14:20: Arjen, André, Joke
15:45: Hans, Jan Pieter, Jozias
17:30: Bond, Mirjam, Karin
scheidsr. 13:30 – 19:30 Marcel
ontvangst
Wed.nr Za 26 februari 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
29049 ONDO (M) A1 – TOP (A) A2 17:40 De Sprong
23688 ONDO (M) C1 – TOP (A) C2 15:30 De Sprong Sophie,Brent,Anthony
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
Wed.nr Za 5 maart 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
23353 Swift (M) C2 – TOP (A) C2 13:15 De Sprong Ryan,Julian,Merel
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
Wed.nr Za 12 maart 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
24439 Fiks 1 – TOP (A) 1 19:25 De Cuyl
23325 Dalto/Klaverblad Verz. 3 – TOP (A) 2 16:30 Hoenderdaal
23110 TOP (A) 3 – Weidevogels 2 13:10 De Blikken
23109 TOP (A) 4 – Ventura Sport 2 15:20 De Blikken
32069 TOP (A) 5 – Fortis 5 16:40 De Blikken Leon K
22043 Vriendenschaar (H) A1 – TOP (A) A1 15:15 De Wielewaal Lieve, Mathijs, Anouk
21531 TOP (A) B1 – PKV/Vertom B2 12:05 De Blikken
oefen TOP D1 – Fortis D1 11:05 De Blikken
22745 TOP (A) D2 – Swift (M) D2 14:20 De Blikken Hans Peter
19377 Fortis E1 – TOP (A) E1 10:00 De Belt Indy, Laurensz
16984 TOP (A) E2 – TOGO E1 09:00 De Blikken Anne D
16983 TOP (A) E3 – Volharding E1 10:00 De Blikken Menno D
19376 Fortis E2 – TOP (A) E4 09:00 De Belt Sharon, Tessa
13833 Tjoba F1 – TOP (A) F1 09:30 Omnium Fenna en Elin
15198 TOP (A) F2 – Seolto F1 09:00 De Blikken Karin
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
zaaldienst 08:30 – 11:30  Jurriaan, Esmee M
11:30 – 14:30 Dave C, Dave N
14:30 – 18:00  Maxime, Kira
scheidsr. 10:00 – 13:30 Martin
ontvangst 13:30 – 17:30 Eugène
Wed.nr Za 19 maart 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
24651 TOP(A) 1 – ODIK 1 18:45 De Blikken
23663 TOP(A) 2 – SKF 2 17:00 De Blikken
23839 Vitesse(Ba) 2 – TOP (A) 3 17:40 Bongerdhal
23905 Fortis 4 – TOP (A) 4 17:30 de Belt
30974 KVK 2 – TOP (A) 5 14:30 Het Groene Woud Joelle, Natasja en Ajith
30961 Atlas 3 – TOP (A) 6 19:50 De Belt  Ria deR, Willem en Peter
22166 TOP (A) A1 – Vitesse (Ba) A1 14:20 De Blikken
21672 Rust Roest B1  – TOP (A) B1 11:10 Daniel,Summer,Nikki
26598 TOP (A) B2 – BKC B1 15:40 De Blikken Hans Peter
21326 HKC(Ha) C1 – TOP (A) C1 11:40 het Dok Aniek, Aaron, Sven
24332 TOP (A) C2 – Seolto C2 13:05 De Blikken Dimitry
22852 TOP (A) D1 – Seolto D1 11:05 De Blikken Stefan V
21232 Luctor D1 – TOP (A) D2 10:05 Vliegende Vaart Julia,Amber,Senna
21244 TOP (A) D3 – TOGO D1 12:05 De Blikken wna
19572 TOP (A) E1 – TOP (A) E2 09:00 De Blikken Ruth
19593 Fortis E3 – TOP (A) E3 09:00 De Belt Madelief, Levi
13877 Volharding F1 – TOP (A) F2 10:00 Reimerswaalhal
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
zaaldienst 08:30 – 11:30 Ina, Hanna
11:30 – 14:00 Arina, Jherino
14:00 – 17:00  Arjen, Lyana
jurytafel 14:20: Wim, Robert Jan, Joke
scheidsr. 13:30 – 16:00 Martin
ontvangst
Wed.nr Za 26 maart 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
24605 AW/DTV 1 – TOP(A) 1 20:00 Zeeburgereiland
23582 KVS 2 – TOP(A) 2 18:45 de Blinkerd
23528 TOP (A) 4 – TOGO 2 14:20 De Blikken
31903 Zaamslag 2 – TOP (A) 6 14:45 Vliegende Vaart JP, Jolanda en Adriaan
22129 Oranje wit A1 – TOP(A) A1 13:15 Oranje Withal
28405 Blauw Wit (K) A1 – TOP (A) A2 11:30 Omnium Timon, Esmee, Tobias
21618 TOP B1 – Kinderdijk B1 13:15 De Blikken
27120 KVK B1 – TOP (A) B2 13:00 Groene Woud Pepijn, Joram, Julian
21259 TOP (A) C1 – KCR C1 11:10 De Blikken
24078 Fortis C2 – TOP (A) C2 12:00 De Belt Lisa,AnneRose,Corjan
22702 Tjoba D1 – TOP (A) D1 10:30 Omnium Sophie,Fay,Raoul
22487 KVK D2 – TOP (A) D2 11:00 Groene Woud Quinty,Nathalie,Mila
32724 TOP (A) D3 – Luctor D2 12:10 De Blikken Hans Peter
17304 Swift (M) E1 – TOP (A) E1 09:00 De Sprong Boaz, Iris
19157 TOP (A) E2 – ONDO (M) E1 09:00 De Blikken Thobias T
17299 Seolto E1 – TOP (A) E4 09:10 Baskensburg Yara, Fayenna
13967 TOP (A) F1 – KVK F1 10:00 De Blikken Karin
14987 Tjoba F2 – TOP (A) F2 09:30 Omnium Evi en Milan
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
zaaldienst 08:30 – 11:30  Esmay, Sara
11:30 – 14:00 Angela, Natasja
14:00 – 16:00 Sanne vB, Joelle
jurytafel 14:30 Arjen, Marlies, Jozias
Wed.nr Za 2 april 2022 Tijd Accommodatie Bondsofficials Vervoer
23529 TOP (A) 3 – Fortis 2 17:30 De Blikken
30276 TOP (A) 6 – Stormvogels (W) 2 16:15 De Blikken Johan
28541 TOP (A) A2 – Tjoba A2 15:05 De Blikken Stefan V
26526 TOP (A) B2 – Fortis B2 14:05 De Blikken Hans Peter
24238 TOP (A) C2 – ONDO (M) C1 12:05 De Blikken Jitske
21394 TOP (A) D1 – Swift (M) D1 11:05 De Blikken Leon K
20171 TOP (A) D2 – Stormvogels (W) D1 13:05 De Blikken Floris
21495 Tjoba D2 – TOP (A) D3 11:30 Omnium Pearl,Lieke,Mendy
17372 TOP (A) E1 – TOGO E1 09:00 De Blikken Anne D
15632 Blauw Wit (K) E1 – TOP (A) E3 09:30 Omnium Silvan, Joan
17420 TOP (A) E4 – Tjoba E1 09:00 De Blikken Esra
13076 TOP (A) F2 – Fortis F1 10:00 De Blikken Liset M
kangoeroes en peuterpret 10:00 De Blikken
zaaldienst 08:30- 11:30 Esra, Anoeska
11:30 – 14:00 Willem, Juul
14:00 – 16:30 Thobias T, Ajith
16:30 – 19:00 Kevin A, Ronald
scheidsr. 16:30 – 19:00 Martin
ontvangst