Zaal

Wednr Zaterdag 16 november Tijd Accommodatie Official Vervoer
12305 Nieuwerkerk 1 – TOP (A) 1 19:00 De Kleine Vink Hal M Winters, E. Wilbrink
           
           
Wednr Zaterdag 23 november Tijd Accommodatie Official Vervoer
11794 TOP (A) 1 – KCC 1 17:20 De Blikken EMF Opering, J v Putten
15057 TOP (A) 2 – TOP/SolarCompleet 4 15:35 De Blikken J. Berk  
15056 TOP (A) 3 – Merwede/Multiplaat 3 14:10 De Blikken A. Hoefkens  
16649 Vitesse (Ba) A1 – TOP (A) A1 16:20 Bongerdhal V.Potter Ellen, jullian, Hanna 
18936 Sporting Delta B1 – TOP (A) B1 18:20 Deltahal   Iris, Jelmer, Thobias
19813 TOP (A) B2 – Swift (M) B1 12:05 De Blikken Julian  
19560 TOP (A) C1 – GKV/Enomics C1 13:05 De Blikken M. Dobbelaar  
23423 Blauw Wit (K) C1 – TOP (A) C2 10:30 Omnium   Anne, Pieter, Xander
22889 TOP (A) C3 – Swift (M) C2 11:05 De Blikken Ruth  
25902 Seolto D1 – TOP (A) D1 12:00 Baskensburg   Anna, Thirza, Naomi
35691 KVK D3 – TOP (A) D3 10:00 Het Groene Woud   Swen, Daniel, Manouk
30669 Seolto E1 – TOP (A) E1 10:00 Baskensburg   Sem,  Lisa
31675 TOP (A) E3 – Fortis E5 09:00 De Blikken Ellen de J  
28104 Tjoba E1 – TOP (A) E4 09:30 Omnium   Raoul, Lenn
30729 Seolto E4 – TOP (A) E5 09:00 Baskensburg   Amber, Aya
30643 TOP (A) E6 – Luctor E3 09:00 De Blikken Daan  
34300 Tjoba F1 – TOP (A) F1 09:30 Omnium   Laurenz, Nikki
34343 TOP (A) F3 – KVK F2 10:00 De Blikken Ilse  
34840 TOP (A) F4 – TOGO F2 09:00 De Blikken Britt  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
fluiten Tjoba B1 – Albatros B2 14:30 Omnium Robert Jan  
  ONDO A1 – Fortis A2 13:45 de Sprong Leon K  
zaaldienst   8:30 – 11:30 Ellen/ Emmelie        
  11:30 – 14:15 Julian/ Jeanine        
  18:45   Jesse/Micha (opruimen)        
jurytafel 15:35 Hans, Wim, Jitske        
  17:20 Bond, Mirjam, Karin        
scheidsr. 12:30 – 14:30 Martin        
ontvangst 14:30 – 19:30 Marcel        
           
           
Wednr Zaterdag 30 november Tijd Accommodatie Official Vervoer
10667 Rohda 1 – TOP (A) 1 18:30 Ookmeer    
12941 RWA 2 – TOP (A) 2 14:05 Rhoon S.Goudriaan  
12961 Oranje Wit (D) 4 – TOP (A) 3 16:30 Oranje Withal R.Minderman  
12781 Juliana 3 – TOP (A) 4 14:10 Het Veerhuis I. Vleugel  
37618 BKC 2 – TOP (A) 5 12:30 Scheldeveste   Angela, Jianlan, Willemijn
37605 TOP (A) 6 – Seolto 3 17:45 De Blikken Hans Peter  
17541 TOP (A) A1 – ONDO (G) A1 12:15 De Blikken A.vd Hooven  
18555 ONDO (M) A2 – TOP (A) A2 12:05 De Sprong   Sanne, Carlo, Lieve, joelle 
18705 TOP (A) B1 – HKC (Ha) B1 13:40 De Blikken    
19061 Tjoba B2 – TOP (A) B2 12:30 Omnium   Amy, Julian, Lyana, Timon
19557 KCR C1 – TOP (A) C1 14:00 De Wissel   Summer, Nikki, Simone
35627 TOP (A) C2 – KVK C1 16:40 De Blikken Thobias  
21406 ONDO (M) C2 – TOP (A) C3 11:05 De Sprong   Lieke, Marline, Sven
24158 TOP (A) D1 – ONDO (M) D1 15:40 De Blikken Julian  
24253 BKC D1 – TOP (A) D2 10:30 Scheldeveste   Merel, Tessa, Sophie
35675 TOP (A) D3 – Blauw Wit (K) D1 14:40 De Blikken Hans van B  
27928 TOP (A) E1 – ONDO (M) E1 09:00 De Blikken Jelle  
28019 TOP (A) E2 – Seolto E2 11:05 De Blikken Ralph  
31581 Stormvogels (W) E2 – TOP (A) E3 11:30 De Couburg   Roan,  Sofie
27900 TOP (A) E5 – Atlas E1 10:00 De Blikken Anne D  
27618 ONDO (M) E5 – TOP (A) E6 10:00 De Sprong   Tess, Mandy
32845 TOP (A) F1 – Swift (M) F1 09:00 De Blikken Anne M  
32892 TOP (A) F2 – ONDO (M) F3 11:05 De Blikken Jelmer  
32874 Fortis F3 – TOP (A) F3 10:00 De Belt   Silvan, Gabriella
34790 ONDO (M) F2 – TOP (A) F4 10:00 De Sprong   Ralph, Milow
  kangoeroes  10:00 De Blikken    
zaaldienst  8:30 – 12:05 Anne M/Arjen        
  13:30 – 16:30 Veronique/Myrthe        
  16:30 – 19:00 Kristie/Jianlan        
jurytafel 12:15 John, Marlies, Joke        
scheidsr. 11:30 – 15:00 Erik        
ontvangst        
           
Wednr Zaterdag 7 december Tijd Accommodatie Official Vervoer
10745 TOP (A) 1 – HKC (Ha) 1 17:20 De Blikken    
13136 TOP (A) 2 – BEP 2 15:35 De Blikken    
13135 TOP (A) 3 – KCR 3 14:10 De Blikken    
13170 ONDO (M) 3 – TOP (A) 4 16:55 De Sprong    
37619 TOP (A) 5 – Seolto 5 18:50 De Blikken Ralph  
16693 Oranje Wit (D) A1 – TOP (A) A1 13:30 Oranje Withal   Esra, Robin, jherino 
18622 Luctor A2 – TOP (A) A2 13:05 Vliegende Vaart   Wiena ,Rosa, Nina, Ilse
18757 Tilburg B1 – TOP (A) B1 14:10 Westerwel   Menno D, Matthijs, Esmee
19789 TOP (A) C1 – DSC C1 11:05 De Blikken    
21530 TOP (A) C3 – Seolto C2 13:05 De Blikken Hans vB  
26609 TOP (A) D2 – TOGO D1 12:05 De Blikken Sander  
35674 Seolto D2 – TOP (A) D3 09:30 Baskensburg   David, Brent, Swen
28374 TOP (A) E2 – Blauw Wit (K) E1 09:00 De Blikken Menno K  
28176 Atlas E2 – TOP (A) E6 10:00 De Belt   Thirza, Jasper
33038 TOP (A) F1 – ONDO (M) F1 10:00 De Blikken Liset M  
33083 TOP (A) F2 – Blauw Wit (K) F1 09:00 De Blikken Ilse  
32986 TOP (A) F3 – Seolto F1 09:00 De Blikken Britt  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst  8:30 – 11:45 Britt/Niels        
  11:45- 15:15 Demi/Jurgen        
jurytafel 15:35 Mirjam, Wim, Jozias        
  17:20 Bond, Jan Pieter, Rinus        
scheidsr. 10:30 – 12:30 Martin        
ontvangst 13:30 – 19:30 Marcel        
           
Wednr Zaterdag 14 december Tijd Accommodatie Official Vervoer
11847 AW/DTV 1 – TOP (A) 1 20:00 Zeeburgereiland    
15176 AW/DTV 2 – TOP (A) 2 18:10 Zeeburgereiland    
15169 GKV/Enomics 3 – TOP (A) 3 14:30 Van Rappardhal    
13410 TOP (A) 4 – Tjoba 3 17:10 De Blikken    
37620 Zaamslag 3 – TOP (A) 5 14:30 Vliegende Vaart   Jarno, Wilco, Peter
37607 TOP (A) 6 – BKC 1 15:55 De Blikken Ruth  
16782 TOP (A) A1 – Tilburg A1 12:20 De Blikken    
18243 TOP (A) A2 – Swift (M) A2 13:40 De Blikken Hans Peter  
18766 TOP (A) B1 – DeetosSnel B1 14:50 De Blikken    
19590 Tilburg C1 – TOP (A) C1 13:10 Westerwel   Gijs, Quinten, Manuel
22976 Fortis C2 – TOP (A) C3 14:00 De Belt   Noah, Joram, Mbali
24791 TOP (A) D1 – Tjoba D1 11:05 De Blikken Karin  
24568 Fortis D2 – TOP (A) D2 11:00 De Belt   Emmely, Anniek, Jurre
28495 Fortis E1 – TOP (A) E1 10:00 De Belt   Anne Rose,  Joël
28707 Stormvogels (W) E1 – TOP (A) E2 11:30 De Couburg   Chelsea, Ronja
29844 TOP (A) E3 – Seolto E3 10:00 De Blikken Anne D  
28702 TOP (A) E4 – Swift (M) E1 09:00 De Blikken Jelle  
28544 TOP (A) E6 – Swift (M) E4 09:00 De Blikken Floris  
33119 KVK F1 – TOP (A) F1 09:00 Het Groene Woud   Noah, Indy
33213 Swift (M) F2 – TOP (A) F2 09:00 De Sprong   Yara, Emi
33858 TOP (A) F4 – Seolto F1 09:00 De Blikken Iris  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 12:05 Floris/Remco        
  13:30 – 16:00 Jacintha/Julia        
  16:00 – 18:30 Sanne/Juda        
jurytafel 12:20 Wim, Joke, Karin        
scheidsr. 11:30 – 16:00 Erik        
ontvangst        
           
Wednr Zaterdag 21 december Tijd Accommodatie Official Vervoer
11307 Fiks 1 – TOP (A) 1 16:40 De Cuyl    
37621 TOP (A) 5 – KVK 3 15:20 De Blikken Hans Peter  
37613 BKC 1 – TOP (A) 6 13:35 Scheldeveste   Rinus, Hans S, Wibo 
18474 TOP (A) A2 – ONDO (M) A2 12:05 De Blikken Ralph  
20350 TOP (A) B2 – Luctor B1 14:15 De Blikken Hans vB  
23636 TOP (A) C2 – Stormvogels (W) C1 13:15 De Blikken Thobias  
24042 TOP (A) D2 – KVK D2 11:05 De Blikken Julian  
28282 TOP (A) E1 – TOP (A) E4 09:00 De Blikken Anita  
30477 TOP (A) E2 – Fortis E2 09:00 De Blikken Robin  
28261 TOP (A) E5 – Stormvogels (W) E3 10:00 De Blikken Daan  
32790 TOP (A) F3 – TOGO F2 09:00 De Blikken Ilse  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 11:30 Ilse/Jolien        
  11:30 – 14:30 Salina M/Ajith        
  14:30 – 17:00 Celine/Josianne        
           
Wednr zaterdag 4 januari Tijd Accommodatie Official Vervoer
37628 ONDO (M) 5 – TOP (A) 5 18:50 De Sprong   Kristie, Salina, Martha
  TOP A2 – Seolto A1 13:10 De Blikken    
19304 Swift (M) B1 – TOP (A) B2 13:15 De Sprong   Eva, Peter, Sterre, Romi
22744 TOP (A) C2 – Tjoba C1 12:05 De Blikken Dimitry  
21812 TOP (A) C3 – Volharding C1 11:05 De Blikken Julian   
24264 TOP (A) D2 – Swift (M) D2 09:00 De Blikken Floris  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 11:30 Hanna/Lisanne         
  11:30-  14:30 Julian/Ria de R        
           
           
           
Wednr Zaterdag 11 januari Tijd Accommodatie Official Vervoer
10968 TOP (A) 1 – Fiks 1 17:20 De Blikken    
13547 TOP (A) 2 – Excelsior (D) 2 15:35 De Blikken    
13546 TOP (A) 3 – Swift (M) 2 18:50 De Blikken    
14900 Fortis 4 – TOP (A) 4 15:00 De Belt    
37617 TOP (A) 5 – Volharding/Emergo 1 14:10 De Blikken Hans Peter  
37608 Stormvogels (W) 3 – TOP (A) 6 14:00 De Couburg   Ria, Joke en Trudy 
16803 PKC/SWKGroep A2 – TOP (A) A1 17:05 PKC-hal   Floris, Marino, Thobias 
18707 Movado B1 – TOP (A) B1 14:30 Oranje Withal   Menno K, Sara, Annet
19537 TOP (A) C1 – HKC (Ha) C1 13:05 De Blikken    
25847 TOP (A) D1 – Seolto D1 12:05 De Blikken Dimitry  
35678 TOP (A) D3 – Luctor D1 11:05 De Blikken Karin  
30967 Fortis E3 – TOP (A) E3 11:00 De Belt   Senna,  Suleyman
28747 ONDO (M) E1 – TOP (A) E4 09:00 De Sprong   Esma, Mila
30929 TOP (A) E5 – Fortis E6 09:00 De Blikken Coen  
30531 BKC E2 – TOP (A) E6 09:30 Scheldeveste   Pearl, Tess
34448 TOP (A) F1 – Fortis F2 10:00 De Blikken Thobias  
34203 TOP (A) F2 – Tjoba F2 09:00 De Blikken Menno K  
33270 TOP (A) F3 – ONDO (M) F2 09:00 De Blikken Daan  
34476 Fortis F3 – TOP (A) F4 10:00 De Belt   Zoë, Milow
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 12:00 Willemijn B/Anoeska        
  12:00 – 15:30 Maxine/Arina        
  18:50 – 20:30 André/Willem N(en opruimen)      
jurytafel 15:35 John, Robert Jan, Jitske        
  17:20 Bond, Jan Pieter, Joke        
scheidsr. 12:30 – 14:30 Martin        
ontvangst 15:00 – 20:00  Marcel        
           
Wednr Zaterdag 18 januari Tijd Accommodatie Official Vervoer
11908 TOP (A) 1 – Nieuwerkerk 1 17:20 De Blikken    
15256 TOP (A) 2 – KCC 4 15:35 De Blikken    
15255 TOP (A) 3 – DSO (K) 2 14:10 De Blikken    
14776 TOP (A) 4 – TOGO 2 18:50 De Blikken    
37609 Luctor 3 – TOP (A) 6 12:00 Vliegende Vaart   Rita, Veronique, Amber 
16845 Valto A1 – TOP (A) A1 13:45 Vreeloo   Anne, Julian, Thobias
  Blauw Wit (K) A1 – TOP (A) A2 11:30 Omnium   Gertine ,Coen,juda Britt
18792 TOP (A) B1 – PKC/SWKGroep B2 13:05 De Blikken    
21934 Fortis C1 – TOP (A) C2 13:00 De Belt   Daan, Pepijn, Madelon
24383 TOP (A) D1 – Swift (M) D1 12:05 De Blikken Ralph  
26179 Stormvogels (W) D1 – TOP (A) D2 12:00 De Couburg   Tessa,Lennart,Corjan
35679 TOP (A) D3 – Fortis D3 11:05 De Blikken Stefan M  
28935 TOP (A) E1 – Swift (M) E1 09:00 De Blikken Jelle  
28937 Luctor E1 – TOP (A) E2 10:00 Vliegende Vaart   Aime, Fay
30385 Seolto E3 – TOP (A) E3 09:30 Baskensburg   Aimee , Quinty
28853 Fortis E1 – TOP (A) E4 11:00 De Belt   Mila, Lenn
28905 TOP (A) E5 – BKC E1 10:00 De Blikken Tim B  
30363 TOP (A) E6 – Swift (M) E5 09:00 De Blikken Britt  
33369 TOP (A) F1 – TOGO F1 09:00 De Blikken Sander  
33386 Fortis F4 – TOP (A) F2 10:00 De Belt   Tessa, Sharon
34147 Seolto F1 – TOP (A) F4 09:30 Baskensburg   Zoë, Jill
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 11:30 Tim/Natasja        
  11:30 – 14:05 Willemijn H/Angela        
  18:50 – 20:30 Kevin A/Richard M( en opruimen)    
Jurytafel 15:35 Wim, Marlies, Jozias        
  17:20 Bond, Mirjam, Rinus        
scheidsr. 12:30 – 15:30 Martin        
ontvangst 15:30 – 19:30 Marcel        
           
           
Wednr Zaterdag 25 januari Tijd Accommodatie Official Vervoer
12367 Avanti/Post Makelaardij 1 – TOP (A) 1 19:15 De Viergang    
16112 ZKV (Za) 2 – TOP (A) 2 18:20 De Struyck    
16091 Fortis 3 – TOP (A) 3 19:40 De Belt    
15896 Swift (M) 3 – TOP (A) 4 17:25 De Sprong    
37622 TOP (A) 5 – ONDO (M) 5 17:10 De Blikken Hans Peter  
37610 TOP (A) 6 – Fortis 7 18:20 De Blikken Eugene  
17612 TOP (A) A1 – Sporting Delta A2 13:30 De Blikken    
17452 TOP (A) A2 – KVK/Volharding A1 12:05 De Blikken Stefan M  
18801 GKV/Enomics B1 – TOP (A) B1 12:30 Van Rappardhal   Anouk, Mathijs, Jelmer
20842 Volharding B1 – TOP (A) B2 15:00 Reimerswaalhal   Roos, Amy, Julian, Lyana
19751 TOP (A) C1 – DeetosSnel C1 16:05 De Blikken    
23672 BKC C1 – TOP (A) C3 11:30 Scheldeveste   Anne, Nienke, Lieke
25023 ONDO (M) D1 – TOP (A) D1 11:00 De Sprong   Kiana, Jayden, Sven
24962 Swift (M) D2 – TOP (A) D2 12:00 De Sprong   Merel, Jurre, Sophie
35680 TOP (A) D3 – Seolto D2 15:00 De Blikken Hans van B  
31130 Tjoba E1 – TOP (A) E1 09:30 Omnium   Kira,  Lisa
32024 TOP (A) E2 – Luctor E1 09:00 De Blikken Thobias  
29023 TOP (A) E3 – Tjoba E2 10:00 De Blikken Marino  
31894 TOP (A) E4 – Seolto E1 11:05 De Blikken Julian  
31128 Tjoba E4 – TOP (A) E5 09:30 Omnium   Julia, Judah
31818 Fortis E7 – TOP (A) E6 09:00 De Belt   Mandy, Thirza
34556 Fortis F1 – TOP (A) F1 10:00 De Belt   Iris, Laurensz
35090 TOP (A) F2 – Atlas F1 11:05 De Blikken Anne D  
35085 TOGO F2 – TOP (A) F3 09:30 Omnium   Romée, Levi
33409 TOP (A) F4 – KVK F2 09:00 De Blikken Ilse  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst    8:30 – 11:00 Marino/Esmay P        
  11:00 –  13:30 Sylvana/Jurriaan        
  14:45 – 17:00 Adriaan/Joëlle        
  17:00 – 19:30  Carlo/Gertine        
Jurytafel 13:30 Arjen, Wim, Karin        
scheidsr. 13:00 – 17:15 Eugene        
ontvangst        
           
Wednr Zaterdag 1 februari Tijd Accommodatie Official Vervoer
11117 KCC 1 – TOP (A) 1 20:00 Schenkel    
13824 TOP/SolarCompleet 4 – TOP (A) 2 16:10 De Korf    
13838 Merwede/Multiplaat 3 – TOP (A) 3 15:20 De Lockhorst    
37606 Tjoba 5 – TOP (A) 6 16:30 Omnium   Myrthe, Adriaan en JP
16920 TOP (A) A1 – Vitesse (Ba) A1 12:15 De Blikken    
18398 Seolto A1 – TOP (A) A2 11:40 Baskensburg   Sanne, Carlo, Lieve, joelle
18813 TOP (A) B1 – Sporting Delta B1 13:30 De Blikken    
20319 Luctor B1 – TOP (A) B2 10:00 Vliegende Vaart   Timon, Eva, Juul, Peter
19633 GKV/Enomics C1 – TOP (A) C1 12:45 Van Rappardhal   Joan, Daniel, Eline
23140 TOP (A) C2 – Blauw Wit (K) C1 16:30 De Blikken Thobias  
22017 Swift (M) C2 – TOP (A) C3 15:30 De Sprong   Marline, Sven, Noah
26081 TOP (A) D1 – Fortis D1 15:30 De Blikken Hans Peter  
35676 TOP (A) D3 – Tjoba D2 14:30 De Blikken Karin  
30580 TOP (A) E1 – Seolto E1 11:05 De Blikken Ralph  
31199 Fortis E5 – TOP (A) E3 10:00 De Belt   Sterre , Roan
29250 TOP (A) E4 – Tjoba E1 09:00 De Blikken Jelle  
30550 TOP (A) E5 – Seolto E4 10:00 De Blikken Ellen de J  
30549 Luctor E3 – TOP (A) E6 10:00 Bodyline Health Centre Jasper, Tess
34248 TOP (A) F1 – Tjoba F1 09:00 De Blikken Ruth  
33448 KVK F2 – TOP (A) F3 09:00 Het Groene Woud   Fayenna, Silvan
34582 TOGO F2 – TOP (A) F4 09:00 Omnium   Myla, Ralph
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 12:00 Joan P/Amber        
  13:30 – 17:30 Ronald/Jianlan        
jurytafel 12:15 Hans, Joke, Rinus        
scheidsr. 11:30 – 14:45 Erik        
ontvangst        
           
Wednr Zaterdag 8 februari Tijd Accommodatie Official Vervoer
11191 TOP (A) 1 – Rohda 1 17:20 De Blikken    
13950 TOP (A) 2 – RWA 2 15:35 De Blikken    
13949 TOP (A) 3 – Oranje Wit (D) 4 14:10 De Blikken    
15464 TOP (A) 4 – Juliana 3 18:50 De Blikken    
37611 Seolto 3 – TOP (A) 6 14:50 Baskensburg   Andre, Hans d H, Ria  
17497 ONDO (G) A1 – TOP (A) A1 20:25 Westlandhal   Ellen, Robin, Jherino 
18983 HKC (Ha) B1 – TOP (A) B1 13:55 Het Dok   Iris, Tobias, Esmee
19819 TOP (A) C1 – KCR C1 13:05 De Blikken    
35633 KVK C1 – TOP (A) C2 13:30 Het Groene Woud   Julian, Elze, Luna
22098 TOP (A) C3 – ONDO (M) C2 12:05 De Blikken Ruth  
35643 KVK D1 – TOP (A) D1 11:30 Het Groene Woud   Dion, Peter, Aron
26891 TOP (A) D2 – BKC D1 11:05 De Blikken Stefan M  
35681 Blauw Wit (K) D1 – TOP (A) D3 10:30 Omnium   Daniel, Manouk, David
29299 ONDO (M) E1 – TOP (A) E1 10:00 De Sprong   Sem, Anne Rose
31402 TOP (A) E3 – Stormvogels (W) E2 09:00 De Blikken Daan  
29350 Atlas E1 – TOP (A) E5 10:50 De Belt   Lieke, Amber
31282 TOP (A) E6 – ONDO (M) E5 09:00 De Blikken Ilse  
33594 Swift (M) F1 – TOP (A) F1 10:00 De Sprong   Indy, Boaz
35137 ONDO (M) F3 – TOP (A) F2 09:00 De Sprong   Madelief, Yara
33558 TOP (A) F3 – Fortis F3 10:00 De Blikken Coen  
34680 TOP (A) F4 – ONDO (M) F2 09:00 De Blikken Britt  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst    8:30 – 12:00 Wiena/Ina        
  12:00- 15:30 Rosa/Ramon        
  18:30 – 20:00 Ralph/Lieve (en opruimen)      
jurytafel 15:35 Mirjam, Wim, Karin        
  17:20 Bond, Robert Jan, Jitske        
scheids. 12:30 – 15:30 Martin        
ontvangst 15:30 – 19:30 Marcel        
           
Wednr Zaterdag 15 februari Tijd Accommodatie Official Vervoer
11233 HKC (Ha) 1 – TOP (A) 1 16:30 Het Dok    
14054 KCR 3 – TOP (A) 3 17:05 De Wissel    
14016 TOP (A) 4 – ONDO (M) 3 17:05 De Blikken    
37625 Seolto 5 – TOP (A) 5 15:00 Baskensburg   Willem, Kevin, Ronald
37612 TOP (A) 6 – Tjoba 5 15:50 De Blikken Hans Peter  
16498 TOP (A) A1 – Oranje Wit (D) A1 12:15 De Blikken    
17976 TOP (A) A2 – Luctor A2 14:35 De Blikken Stefan M  
19076 TOP (A) B1 – Tilburg B1 13:35 De Blikken    
20237 TOP (A) B2 – ONDO (M) B2 11:05 De Blikken Ralph  
19694 DSC C1 – TOP (A) C1 11:30 De Vijfkamp   Sanne, Nikki, Summer
21772 Seolto C1 – TOP (A) C2 14:00 Baskensburg   Kira, Pieter, Pepijn
22159 Seolto C2 – TOP (A) C3 13:00 Baskensburg   Joram, Lieke, Anne
23920 Swift (M) D1 – TOP (A) D1 12:05 De Sprong   Sem, Anna, Thirza
25662 TOGO D1 – TOP (A) D2 11:35 Omnium   Emmely, Anniek, Jochem
35682 Tjoba D2 – TOP (A) D3 10:30 Omnium   Brent, Swen, Daniel
32531 Blauw Wit (K) E1 – TOP (A) E2 09:30 Omnium   Aime,  Fay
27596 TOP (A) E4 – TOP (A) E1 09:00 De Blikken Jelle  
27522 Stormvogels (W) E3 – TOP (A) E5 11:30 De Couburg   Judah, Aya
29364 TOP (A) E6 – Atlas E2 09:00 De Blikken Liset M  
32650 ONDO (M) F1 – TOP (A) F1 09:00 De Sprong   Noah, Nikki
35314 Blauw Wit (K) F1 – TOP (A) F2 09:30 Omnium   Tessa, Emi
33607 Seolto F1 – TOP (A) F3 10:00 Baskensburg   Gabriella, Levi
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 12:00 Peter vB/Nina        
  13:30 – 16:00 Stefan M/Jacintha        
  16:00 – 18:30 Ria deR/Robin        
jurytafel 12:15 John, Marlies, Rinus        
scheidsr 11:30 – 15:00 Eugene        
ontvangst        
           
           
Wednr Zaterdag 22 februari Tijd Accommodatie Official Vervoer
18913 Swift (M) A2 – TOP (A) A2 18:50 De Sprong   Wiena ,Rosa, Nina, Ilse
28467 Swift (M) E3 – TOP (A) E5 11:00 De Sprong   Julia, Lieke
33712 ONDO (M) F2 – TOP (A) F3 10:00 De Sprong   Romée, Silvan
           
           
           
           
Wednr Zaterdag 29 februari Tijd Accommodatie Official Vervoer
10598 TOP (A) 1 – Avanti/Post Makelaardij 1 13:45 De Blikken    
14065 BEP 2 – TOP (A) 2 18:00 MFSA de Beuk    
37624 TOP (A) 5 – BKC 2 12:05 De Blikken Ralph  
20612 TOP (A) B2 – Tjoba B2 11:05 De Blikken Ruth  
27838 ONDO (M) E2 – TOP (A) E2 09:00 De Sprong   Chelsea, Ronja
34735 TOP (A) F1 – KVK F1 09:00 De Blikken Menno K  
33661 TOP (A) F2 – Swift (M) F2 09:00 De Blikken Robin   
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 11:00 Peter M/Juda        
  11:00 – 13:30 Jordi M/Jherino        
jurytafel 13:45 Bond, Jan Pieter, Joke        
           
           
           
           
Wednr Zaterdag 7 maart Tijd Accommodatie Official Vervoer
12462 TOP (A) 1 – AW/DTV 1 20:00 De Blikken    
16293 TOP (A) 2 – AW/DTV 2 18:00 De Blikken    
16292 TOP (A) 3 – GKV/Enomics 3 16:30 De Blikken    
16235 Tjoba 3 – TOP (A) 4 14:50 Omnium    
37626 TOP (A) 5 – Zaamslag 3 15:15 De Blikken Hans Peter  
16992 Tilburg A1 – TOP (A) A1 15:25 Westerwel   Floris, Marino, Hanna
18994 DeetosSnel B1 – TOP (A) B1 13:30 DeetosSnel-hal   Menno K, Sara, Jelmer
20300 Fortis B2 – TOP (A) B2 13:55 De Belt   Sterre, Fleur, Lucy, Romi
19825 TOP (A) C1 – Tilburg C1 14:05 De Blikken    
22195 TOP (A) C2 – Seolto C1 13:05 De Blikken Sander  
23775 TOP (A) C3 – Fortis C2 12:05 De Blikken Hans vB  
26946 TOP (A) D2 – Fortis D2 11:05 De Blikken Karin  
35685 Fortis D3 – TOP (A) D3 12:55 De Belt   Manouk, David, Brent
31497 TOP (A) E1 – Fortis E1 09:00 De Blikken Jelle  
29481 TOP (A) E2 – Stormvogels (W) E1 09:00 De Blikken Thobias  
32374 ONDO (M) E4 – TOP (A) E3 09:00 De Sprong   Sofie , Senna
29480 Swift (M) E1 – TOP (A) E4 09:00 De Sprong   Esma, Raoul
31468 TOP (A) E5 – Swift (M) E3 10:00 De Blikken Suzanne  
32271 Swift (M) E4 – TOP (A) E6 09:00 De Sprong   Jasper, Thirza
35231 TOP (A) F3 – TOP (A) F4 09:00 De Blikken Britt  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 11:30 Suzanne/Britt        
  11:30 – 14:30 Hans dH/Wibo        
  14:30 – 17:45 Rita/Ria B        
jurytafel 18:00 Hans, Robert Jan, Jozias        
  20:00 Bond, Mirjam, Karin        
scheidsr. 13:30 – 17:00 Martin        
ontvangst 17:00 – 22:00 Marcel        
           
Wednr Zaterdag 14 maart Tijd Accommodatie Official Vervoer
14206 Excelsior (D) 2 – TOP (A) 2 16:15 De Buitenhof    
14161 Swift (M) 2 – TOP (A) 3 18:10 De Sprong    
16431 TOP (A) 4 – Fortis 4 15:55 De Blikken    
37627 KVK 3 – TOP (A) 5 13:15 Het Groene Woud   Ajith, Angela, Jianlan
37614 TOP (A) 6 – Stormvogels (W) 3 17:10 De Blikken Eugene  
17012 TOP (A) A1 – PKC/SWKGroep A2 12:20 De Blikken    
17750 TOP (A) A2 – Blauw Wit (K) A1 14:40 De Blikken Hans Peter  
18904 TOP (A) B1 – Movado B1 13:40 De Blikken    
21161 TOP (A) B2 – Fortis B2 11:05 De Blikken Stefan M  
19703 HKC (Ha) C1 – TOP (A) C1 14:05 Het Dok   Simone, Quinten
23887 Tjoba C1 – TOP (A) C2 11:30 Omnium   Anne, Daan, Xander
22248 Volharding C1 – TOP (A) C3 13:00 Reimerswaalhal   Nienke, Mbali, Marline
25264 Fortis D1 – TOP (A) D1 11:50 De Belt   Naomi, Kiana, Jayden
25666 KVK D2 – TOP (A) D2 10:00 Het Groene Woud   Jochem,Lennart,Corjan
35684 Luctor D1 – TOP (A) D3 10:05 Vliegende Vaart   Swen, Daniel, Brent
32594 Fortis E2 – TOP (A) E2 09:00 De Belt   Aime,  Fay
29660 TOP (A) E3 – Fortis E3 10:00 De Blikken Anne D  
29614 TOP (A) E4 – ONDO (M) E1 09:00 De Blikken Floris  
29634 Fortis E6 – TOP (A) E5 09:55 De Belt   Amber, Judah
32545 TOP (A) E6 – BKC E2 09:00 De Blikken Menno K  
33774 Fortis F2 – TOP (A) F1 09:55 De Belt   Nikki,  Boaz 
35330 Tjoba F2 – TOP (A) F2 09:30 Omnium   Sharon, Madelief
33761 TOP (A) F4 – Fortis F3 09:00 De Blikken Ilse  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 12:15 Ilse/Lisette        
  13:30 – 16:00 Wilma/Dave        
  16:00 – 18:30 Kevin A/Celin        
jurytafel 12:20 Wim, Joke, Rinus        
scheidsr. 11:45 – 15:00 Martin        
ontvangst        
           
           
Wednr Zaterdag 21 maart Tijd Accommodatie Official Vervoer
16001 KCC 4 – TOP (A) 2 12:20 Schenkel    
15994 DSO (K) 2 – TOP (A) 3 16:10 De Niervaert    
14380 TOGO 2 – TOP (A) 4 13:45 Omnium    
37623 Volharding/Emergo 1 – TOP (A) 5 14:00 Reimerswaalhal   Jarno, Wilco, Peter
37615 TOP (A) 6 – Luctor 3 15:45 De Blikken Eugene  
17058 TOP (A) A1 – Valto A1 12:20 De Blikken    
18858 PKC/SWKGroep B2 – TOP (A) B1 14:25 PKC-hal   Menno D,  Annet, Anouk
20008 ONDO (M) B2 – TOP (A) B2 11:00 De Sprong   Roos, Julian, Lyana,Timon
23588 TOP (A) C2 – Fortis C1 14:40 De Blikken Thobias  
26790 Tjoba D1 – TOP (A) D1 10:30 Omnium   Sven, Dion, Peter
26727 TOP (A) D2 – Stormvogels (W) D1 13:40 De Blikken Karin  
32023 Swift (M) E1 – TOP (A) E1 10:00 De Sprong   Kira, Joël
32116 TOP (A) E2 – ONDO (M) E2 11:05 De Blikken Liset M  
30868 TOP (A) E3 – ONDO (M) E4 11:05 De Blikken Daan  
29799 TOP (A) E4 – Fortis E1 10:00 De Blikken Julian  
32082 BKC E1 – TOP (A) E5 09:30 Scheldeveste   Aya, Lieke
29813 Swift (M) E5 – TOP (A) E6 10:00 De Sprong   Mandy, Pearl
35043 TOGO F1 – TOP (A) F1 09:30 Omnium   laurenz, Iris
35042 TOP (A) F2 – Fortis F4 09:00 De Blikken Ilse  
34390 TOP (A) F4 – TOP (A) F3 09:00 De Blikken Britt  
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst   8:30 – 12:05 Jolien/Nina        
  13:30 – 17:00 Joëlle/Anne D        
Jurytafel 12:20 Arjen, Jan Pieter, Jozias        
scheidsr. 11:30 – 14:00 Erik        
ontvangst        
           
Wednr Zaterdag 28 maart Tijd Accommodatie Official Vervoer
12869 TOP (A) 2 – ZKV (Za) 2 18:45 De Blikken    
12868 TOP (A) 3 – Fortis 3 17:20 De Blikken    
14429 TOP (A) 4 – Swift (M) 3 16:05 De Blikken    
37616 Fortis 7 – TOP (A) 6 17:20 De Belt   Andre, Adriaan, jolanda 
17107 Sporting Delta A2 – TOP (A) A1 16:50 Deltahal   Esra, Anne , Julian
17967 KVK/Volharding A1 – TOP (A) A2 12:15 Het Groene Woud   Sanne, Carlo, Lieve, joelle
18891 TOP (A) B1 – GKV/Enomics B1 15:05 De Blikken    
20042 TOP (A) B2 – Volharding B1 14:05 De Blikken Ralph  
19683 DeetosSnel C1 – TOP (A) C1 11:10 DeetosSnel-hal   Gijs, Joan
21363 Stormvogels (W) C1 – TOP (A) C2 13:00 De Couburg   Madelon, Julian,Elze
21348 TOP (A) C3 – BKC C1 13:05 De Blikken Hans vB  
35649 TOP (A) D1 – KVK D1 12:05 De Blikken Hans Peter  
35697 TOP (A) D3 – KVK D3 11:05 De Blikken Ruth  
30033 TOP (A) E1 – Tjoba E1 09:00 De Blikken Stefan M  
32207 Seolto E2 – TOP (A) E2 09:30 Baskensburg   Aime , Fay 
30115 Tjoba E2 – TOP (A) E3 09:30 Omnium   Quinty,  Aimee
29932 Seolto E1 – TOP (A) E4 10:30 Baskensburg   Mila, Lenn
30005 TOP (A) E5 – Tjoba E4 09:00 De Blikken Willemijn B  
29912 TOP (A) E6 – Fortis E7 10:00 De Blikken Sander  
33958 TOP (A) F1 – Fortis F1 09:00 De Blikken Jelle  
32805 Atlas F1 – TOP (A) F2 09:00 De Belt   Yara, Tessa
33992 KVK F2 – TOP (A) F4 09:00 Het Groene Woud   Myla, Jill
  kangoeroes 10:00 De Blikken    
zaaldienst 8:30 – 11:30 Willemijn B/Remco        
  11:30 – 15:00 Arjen S/Jurgen        
  15:00 – 18:30 Kristie/Salina        
jurytafel 18:45 Hans, Marlies, Jitske        
scheidsr. 14:30 – 20:30  Marcel        
ontvangst