Veld

Nummer Zaterdag 23 april Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
5842 Avanti/Post Makelaardij 3 – TOP (A) 3 14:45 1K40  De Groene Wijdte P. Hagenaars
5815 DVS ’69 2 – TOP (A) 4 14:10 1K40  Schildman
51535 TOP (A) 5 – TOGO 4 13:45 1K40  Van Cittersweg Leon K
51527 TOP (A) 6 – Tjoba 5 15:30 1K40  Van Cittersweg Hans Peter
2575 Albatros A1 – TOP (A) A1 13:00 1K40  Develstein EC van Winden Anouk, Iris, Coen
49290 Swift (M) A1 – TOP (A) A2 13:30 1aK40  De Sprong Juul, Julian, Luna
25351 TOP (A) B1 – Oranje Wit (D) B1 10:45 1K40  Van Cittersweg WWA Verhaegen
47680 BKC B1 – TOP (A) B2 11:30 1aK40  Baersande Elze, Pepijn, Joram
25572 TOP (A) C1 – Oranje Wit (D) C1 11:45 2aK40  Van Cittersweg N. Pekaar
47493 TOP (A) C2 – Swift (M) C2 12:30 1K40  Van Cittersweg Stefan V
46199 ONDO (M) D1 – TOP (A) D1 10:30 1K40 De Brigge Roan, Ronja, Fay
46181 Stormvogels (W) D1 – TOP (A) D2 09:30 1K40  De Prelaat Quinty, Amber, Senna
46184 Luctor D2 – TOP (A) D3 10:35 1aK40  Oude Vaart Emi, Thirza, Jasper
43931 Swift (M) E1 – TOP (A) E1 10:00 1aK40 De Sprong Indy, Boaz
43930 TOP (A) E2 – Blauw Wit (K) E1 10:30 2b1K24  Van Cittersweg Ellen
43897 TOGO E2 – TOP (A) E3 10:00 2K24  Het Schenge Joan, Jill
44448 TOP (A) E4 – KVK E1 09:30 2b1K24 Van Cittersweg Esra
41022 ONDO (M) F1 – TOP (A) F1 09:00 2b2K24  De Brigge Gyenna,Elin
42328 TOP (A) F2 – Tjoba F2 09:30 4G  Van Cittersweg Karin
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
TOP-kangoeroes-Volharding-kangoeroes 10:00 van Cittersweg
velddienst 9:00 – 12:00:  Richard
12:00 – 17:00 : wna
scheidsr. 10:00 – 13:15 Martin
ontvangst
Nummer Zaterdag 30 april Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
2960 KZ/Thermo4U 2 – TOP (A) 2 14:00 1K40  De Koog MB Bruggeman, J.Reupkes
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
Nummer Zaterdag 7 mei Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
6858 TOP (A) 1 – DVO/Accountor 1 16:00 1K40 Van Cittersweg
2962 TOP (A) 2 – DVO/Accountor 2 14:00 1K40 Van Cittersweg P.Peeters, S de Jong
50489 TOGO 4 – TOP 5 11:30 de Schenge
52994 TOP 6 – Zaamslag 2 12:00 1K40 van Cittetrsweg
46199 ONDO D1 – TOP D1 10:45 De Brigge Roan, Ronja, Fay
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
scheidsr 13:00 – 18:00 Marcel
ontvangst
Nummer Dinsdag 10 mei Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
6856 KZ/Thermo4U 1 – TOP (A) 1 20:45 1K40  De Koog
Nummer Zaterdag 14 mei Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
6866 AW/DTV 1 – TOP (A) 1 19:00 1K40  Zeeburgereiland
2970 Dalto/Klaverblad Verz. 2 – TOP (A) 2 15:30 1aK40 Sportpark De Woerd LM Laban, RWN van Beek
6016 TOP (A) 3 – PKC/Vertom 4 12:00 2aK40  Van Cittersweg CW de Feijter
6015 TOP (A) 4 – Swift (M) 3 15:00 1K40  Van Cittersweg A. Brasser
52991 Swift 5 – TOP 5 11:00 1aK40 de Sprong
52999 Tjoba 5 – TOP 6 14:45 1aK40 Sportpark
2646 TOP (A) A1 – Sporting Delta A2 12:00 1K40 Van Cittersweg M. de Bel
49358 TOP (A) A2 – Blauw Wit (K) A1 15:00 2aK40 Van Cittersweg Hans Peter
25334 PKC/Vertom B2 – TOP (A) B1 11:10 1K40  Oostpolder K. van Wijk Summer, Daniel, Simone
47685 TOP (A) B2 – Fortis B2 13:30 1K40  Van Cittersweg Stefan V
25568 PKC/Vertom C2 – TOP (A) C1 10:15 3K40  Oostpolder Jayden, Sven, Lennart
47316 Blauw Wit (K) C1 – TOP (A) C2 11:45 1bK40  De Weitjes Anne Rose, Kyra, Brent
44945 TOP (A) D1 – Fortis D1 09:30 1K40  Van Cittersweg Kevin K
44944 TOP (A) D2 – Swift (M) D2 10:45 1K40 Van Cittersweg Stefan M
44943 TOP (A) D3 – Zaamslag D1 12:00 3aK40  Van Cittersweg Dave C
44099 TOP (A) E1 – Fortis E1 10:30 2b1K24  Van Cittersweg Anne D
42697 Fortis E2 – TOP (A) E2 10:30 6K24  Diezestraat Ralph, Nikki
44098 TOP (A) E3 – ONDO (M) E2 09:30 2b1K24  Van Cittersweg Jelmer
44088 Volharding E1 – TOP (A) E4 10:00 1bK40 Hogeweg Sharon, Yara
41039 TOP (A) F1 – Fortis F1 09:30 4G  Van Cittersweg Liset M
42121 Fortis F2 – TOP (A) F2 10:30 5K24  Diezestraat Lukas/Loïs
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
velddienst  9:00 – 12:00 Richard
scheidsr. 11:00 – 17:00 wna
onvangst
Nummer Maandag 16 mei Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
43931 Swift E1 – TOP E1 17:00 De Sprong Indy, Boaz
Nummer Zaterdag 21 mei Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
6870 TOP (A) 1 – PKC/Vertom 1 16:00 1K40  Van Cittersweg
2974 TOP (A) 2 – PKC/Vertom 2 14:00 1K40  Van Cittersweg B.Gelissen, AJ Kriek
6291 TOP (A) 3 – HKC (Ha) 2 12:15 2aK40 Van Cittersweg A vd Hooven
6290 TOP (A) 4 – PKC/Vertom 5 14:00 2aK40 Van Cittersweg
51666 TOP 5 – Atlas 3 15:30 2aK40 Van Cittersweg Hans Peter
52995 TOP (A) 6 – Swift 5 12:00 3aK40  Van Cittersweg Stefan M
2740 TOP (A) A1 – Vitesse (Ba) A1 12:15 1K40  Van Cittersweg AJ Volkers
49079 Tjoba A2 – TOP (A) A2 11:45 1aK40 Sportpark Lucy , Kira , Lyana
25313 Sporting Delta B1 – TOP (A) B1 11:30 1aK40  Gravensingel Eline, Gijs, Sanne
47689 Tjoba B1 – TOP (A) B2 10:15 1aK40 Sportpark Daan, Lieke, Madelon
25565 Merwede/Multiplaat C1 – TOP (A) C1 11:00 1K40  Thorbeckelaan Kiana, Sem, Anna
46602 TOP (A) C2 – Seolto C1 09:30 3aK40  Van Cittersweg Dimitry
45441 TOP (A) D1 – Swift (M) D1 10:45 1K40  Van Cittersweg Sander K
45440 TOP (A) D2 – ONDO (M) D2 09:30 1K40 Van Cittersweg Esra
45439 TOP (A) D3 – KVK D2 10:45 2aK40  Van Cittersweg Karin
43389 ONDO (M) E1 – TOP (A) E1 09:00 2b2K24  De Brigge Iris, Laurenz
42845 TOGO E1 – TOP (A) E2 11:00 2K24  Het Schenge Milow, Levi
43385 Tjoba E1 – TOP (A) E3 10:15 2aK40 Sportpark Madelief, Levi
42864 TOP (A) E4 – Fortis E3 09:30 2b1K24  Van Cittersweg Menno D
41057 TOGO F1 – TOP (A) F1 10:00 2K24 Het Schenge Anouk/Fleur
41347 TOP (A) F2 – ONDO (M) F2 09:30 4G Van Cittersweg Anne D
ONDO kangoeroes- TOP kangoeroes 10:00 De Brigge
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
velddienst 9:00 – 12:00 Maykel
12:00 – 18:00 wna
scheidsr. 11:30 – 18:00 wna
ontvangst
Nummer Zaterdag 28 mei Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
6877 TOP/LITTA 1 – TOP (A) 1 15:30 1K40  TOP Sassenheim
2981 TOP/LITTA 2 – TOP (A) 2 14:00 1K40  TOP Sassenheim S Bloemendaal, I Suliman
6566 Swift (M) 2 – TOP (A) 3 15:45 1aK40  De Sprong B. Peene
6567 Seolto 2 – TOP (A) 4 12:00 1K40  Bonedijke
51414 Zaamslag 2 – TOP (A) 5 14:30 1K40  Polderstraat
52996 Atlas 3 – TOP 6 17:00 1K40 Ritthem
2837 PKC/Vertom A2 – TOP (A) A1 11:00 1K40  Oostpolder R.Scholten Sara, Lieve, Jelmer
49151 TOP (A) A2 – Tjoba A2 13:30 1K40  Van Cittersweg Hans Peter
25350 TOP (A) B1 – Sporting Delta B1 10:30 1K40  Van Cittersweg ALC Bernaards
47699 TOP (A) B2 – Volharding B1 12:00 1K40  Van Cittersweg Ruth
25573 TOP (A) C1 – Merwede/Multiplaat C1 10:45 2aK40 Van Cittersweg WWA Verhaegen
47404 Seolto C1 – TOP (A) C2 09:30 1K40  Bonedijke Lisa, Sophie, Anthony
45572 Swift (M) D1 – TOP (A) D1 13:25 2K40  De Sprong Aimee, Raoul, Lenn
45573 ONDO (M) D2 – TOP (A) D2 10:15 2aK40  De Brigge Julia, Nathalie, Mila
45545 KVK D2 – TOP (A) D3 10:00 1K40 Kunstgras KVK Judah, Ayabonga, Joas
43571 TOP (A) E1 – ONDO (M) E1 10:45 3b1K24  Van Cittersweg Ellen
44282 TOP (A) E2 – TOGO E1 10:30 2b2K24  Van Cittersweg Stefan V
43570 TOP (A) E3 – Tjoba E1 09:30 2b1K24  Van Cittersweg Thobias T
44297 Fortis E3 – TOP (A) E4 10:30 6K24  Diezestraat Tessa, Fayenna
41093 TOP (A) F1 – Swift (M) F1 09:30 4G  Van Cittersweg Liset M
42220 ONDO (M) F2 – TOP (A) F2 09:00 2b2K24  De Brigge Loïs/Nova
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
velddienst   9:00 – 12:00 Maykel
12:00 – 15:00 wna
scheidsr. 9:30 – 12:00 wna
ontvangst
Nummer Donderdag 2 juni Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
52998 TOP 5 – Tjoba 5 19:45 van Cittersweg Leon K.
Nummer Zaterdag 4 juni Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
41022 ONDO F1 – TOP F1 10:30 De Brigge Gyenna,Elin
Nummer Zaterdag 11 juni Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
3149 KCC/CK Kozijnen 4 – TOP (A) 3 13:00 1K40  Schenkel RV Coolegem
3137 ONDO (M) 3 – TOP (A) 4 12:15 1K40  De Brigge HA Breedveld
51414 Zaamslag 2 – TOP (A) 5 14:30 1aK40 Polderstraat
1662 KOAG A1 – TOP (A) A1 12:30 1K40 Groene Wetering J.Kreuning Hanna, Juda, Mathijs
49220 TOP (A) A2 – Swift (M) A1 13:30 1K40 Van Cittersweg Dimitry
25319 Oranje Wit (D) B1 – TOP (A) B1 11:15 1aK40  Stadspolders Mahadewsing, R.S. Joan, Nikki, Quinten
25553 Oranje Wit (D) C1 – TOP (A) C1 10:15 1aK40  Stadspolders Thirza, Naomi, Aaron
46708 Swift (M) C2 – TOP (A) C2 09:30 2K40  De Sprong Merel, Ryan, Anne Rose
45193 TOP (A) D1 – ONDO (M) D1 10:45 1K40  Van Cittersweg Hans Peter
45192 TOP (A) D2 – Stormvogels (W) D1 12:00 1K40  Van Cittersweg Kevin K
45191 TOP (A) D3 – Luctor D2 09:30 1K40 Van Cittersweg Ruth
43747 TOP (A) E1 – Swift (M) E1 09:30 2b1K24 Van Cittersweg Esra
43717 Blauw Wit (K) E1 – TOP (A) E2 09:30 1bK40  De Weitjes Nikki, Ralph
43746 TOP (A) E3 – TOGO E2 10:30 2b1K24 Van Cittersweg Jitske
43016 KVK E1 – TOP (A) E4 09:30 2aK60 Kunstgras KVK Sharon, Yara
41129 TOP (A) F1 – Tjoba F1 09:30 4G  Van Cittersweg Karin
41455 Tjoba F2 – TOP (A) F2 09:00 3K60 Sportpark Esra/Milan
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
velddienst  9:00 – 12:00 Bob R
Nummer Zaterdag 18 juni Tijd Veld Accommodatie Bondsofficials Vervoer
6772 TOP (A) 3 – Albatros 3 15:30 1K40  Van Cittersweg A. Hoefkens
6771 TOP (A) 4 – Juliana 3 13:30 2aK40  Van Cittersweg H Koppejan
52997 TOP (A) 5TOP (A) 6 12:00 2aK40  Van Cittersweg Hans Peter
2905 TOP (A) A1 – Kinderdijk A1 13:30 1K40  Van Cittersweg A vd Hooven
49555 Blauw Wit (K) A1 – TOP (A) A2 12:00 1bK40  De Weitjes Timon, Tobias, Esmee
25352 TOP (A) B1 – PKC/Vertom B2 12:00 1K40 Van Cittersweg
47714 Luctor B1 – TOP (A) B2 11:40 1aK40  Oude Vaart Julian, Nienke, Leonoor
25574 TOP (A) C1 – PKC/Vertom C2 10:45 1K40  Van Cittersweg
47592 TOP (A) C2 – Blauw Wit (K) C1 09:30 1K40  Van Cittersweg Dave C
45339 Fortis D1 – TOP (A) D1 10:00 1K40  Diezestraat Roan, Chelsey, Sophie
45320 Swift (M) D2 – TOP (A) D2 11:30 1aK40  De Sprong Amber, Esma, Julia
45303 Zaamslag D1 – TOP (A) D3 10:00 1K40  Polderstraat Pearl, Mendy, Emi
44656 Fortis E1 – TOP (A) E1 10:00 7K24  Diezestraat Indy/Boaz
43226 TOP (A) E2 – Fortis E2 09:30 2b1K24 Van Cittersweg Stefan M
44641 ONDO (M) E2 – TOP (A) E3 09:00 2b2K24  De Brigge Silvan, Joan
44624 TOP (A) E4 – Volharding E1 10:30 2b1K24  Van Cittersweg Menno D
41148 KVK F1 – TOP (A) F1 09:30 2aK60 Kunstgras KVK Fenna/Gyenna
42437 TOP (A) F2 – Fortis F2 09:30 4G Sportcomplex Van Cittersweg Liset M
kangoeroes en peuterpret 10:00 gras van Cittersweg
velddienst 9  :00 – 12:00 Bob R.
12:00 – 17:00  wna
scheidsr. 10:00 – 13:30 wna
ontvangst 13:30 – 17:00 wna