Veld

Dinsdag 11 september               Tijd
Tjoba B1 – TOP (A) B1 19:30
   
Woensdag 12 september               Tijd
TOGO A1 – TOP (A) A1 19:30
   
Zaterdag 15 september               Tijd
Fiks 1 – TOP (A) 1 15:30
PKC/SWKGroep 3 – TOP (A) 2 14:00
Tilburg 2 – TOP (A) 3 14:00
TOP (A) 4 – ONDO (M) 4 13:00
Stormvogels (W) 3 – TOP (A) 5 12:30
Zaamslag 3 – TOP (A) 6 14:30
Luctor 3 – TOP (A) 7 13:05
Fortis A1 – TOP (A) A1 13:00
Albatros A1 – TOP (A) A2 11:30
DeetosSnel B1 – TOP (A) B1 12:00
Seolto B1 – TOP (A) B2 10:45
TOP (A) C1 – Vitesse (Ba) C1 10:45
Seolto C2 – TOP (A) C2 10:45
TOP (A) C3 – KVK C2 9:30
Tjoba D1 – TOP (A) D1 10:00
KVK D1 – TOP (A) D2 10:30
BKC D1 – TOP (A) D3 10:00
ONDO (M) E2 – TOP (A) E1 9:00
Tjoba E2 – TOP (A) E2 9:00
TOP E3 – Seolto E1 10:45
ONDO (M) E4 – TOP (A) E4 9:00
ONDO E3 – TOP E5 9:00
TOP (A) E6 – Seolto E4 9:30
TOP (A) E7 – Tjoba E3 9:30
Fortis F1 – TOP (A) F1 10:30
TOP (A) F2 – Seolto F1 9:30
Zaamslag F1 – TOP (A) F3 10:00
Zaamslag F2 – TOP (A) F4 9:00
kangoeroes 10:00
TOGO A1 – Seolto A1 13:00
Bl. Wit 2 – Keep Fit’70 2 14:30
9:00 – 12:00 Maykel vd B  
   
Zaterdag 22 September               Tijd
TOP (A) 1 – SDO/BlijWerkt 1 16:00
TOP (A) 2 – GKV/Enomics 2 14:30
TOP (A) 3 – Merwede/Multiplaat 2 13:15
KVK 2 – TOP (A) 4 14:00
Fortis 6 – TOP (A) 5 14:30
Scheldevogels 4 – TOP (A) 6 13:25
Tjoba 6 – TOP (A) 7 14:30
TOP (A) A1 – Tilburg A1 13:00
TOP (A) A2 – Juliana A1 11:15
TOP (A) B1 – Vitesse (Ba) B1 11:40
TOP (A) B2 – Fortis B3 9:30
Tilburg C1 – TOP (A) C1 11:00
Volharding C1 – TOP (A) C2 11:45
Blauw Wit (K) C1 – TOP (A) C3 10:45
Fortis D1 – TOP (A) D1 9:30
Fortis D2 – TOP (A) D2 10:30
Volharding D1 – TOP (A) D3 10:30
TOP (A) E1 – Swift E1 10:30
Fortis E2 – TOP (A) E2 10:30
TOP (A) E3 – Fortis E1 9:30
TOP (A) E4 – Luctor E1 10:30
TOP (A) E5 – Stormvogels E1 10:30
Fortis E3 – TOP (A) E6 9:30
Volharding F1 – TOP (A) F1 9:15
TOP (A) F2 – Atlas F1 9:30
Tjoba F2 – TOP (A) F3 10:00
TOGO F2 – TOP (A) F4 9:00
kangoeroes 10:00
   
9:00 – 12:00 Bob Riemens  
11:00 – 13:00 Erik M  
13:00 – 18:00 Marcel  
   
Zaterdag 29 september               Tijd
Avanti/Flexcom 1 – TOP (A) 1 16:00
Avanti/Flexcom 2 – TOP (A) 2 14:30
TOP (A) 3 – Rust Roest 2 14:30
TOP (A) 4 – Stormvogels (W) 2 16:00
TOP (A) 5 – Fortis 6 16:00
TOP (A) 6 – Scheldevogels 4 14:40
TOP (A) 7 – Tjoba 6 13:15
Avanti/Flexcom A1 – TOP (A) A1 13:00
KCR A1 – TOP (A) A2 13:00
Vitesse (Ba) B1 – TOP (A) B1 11:30
Fortis B3 – TOP (A) B2 9:30
TOP (A) C1 – Tilburg C1 10:45
TOP (A) C2 – Volharding C1 12:00
TOP (A) C3 – Blauw Wit (K) C1 13:15
TOP (A) D1 – Fortis D1 10:45
TOP (A) D2 – Fortis D2 9:30
TOP (A) D3 – Volharding D1 12:00
Swift E1 – TOP (A) E1 9:00
TOP (A) E2 – Fortis E2 9:30
Fortis E1 – TOP E3 11:30
Luctor E1 – TOP (A) E4 10:30
Stormvogels E1 – TOP (A) E5 9:30
TOP (A) E6 – Fortis E3 9:30
TOP (A) E7 – Seolto E2 9:30
TOP (A) F1 – Volharding F1 10:30
Atlas F1 – TOP (A) F2 9:00
TOP (A) F3 – Tjoba F2 11:30
TOP (A) F4 – TOGO F2 9:30
kangoeroes 10:00
TOGO 2 – Fortis 4 14:00
Fortis B2 – Tjoba B1 10:45
9:00 – 10:00 Maykel vd B  
10:00 – 13:00 Leo M  
   
Zaterdag 6 oktober               Tijd
TOP (A) 1 – Rohda 1 16:00
TOP (A) 2 – Rohda 2 14:15
PKC/SWKGroep 4 – TOP (A) 3 15:30
Luctor 2 – TOP (A) 4 15:35
Blauw Wit (K) 4 – TOP (A) 5 14:00
Luctor 4 – TOP (A) 6 12:45
Blauw Wit (K) 3 – TOP (A) 7 15:45
TOP (A) A1 – KCC/SO natural A2 12:30
TOP (A) A2 – Swift (M) A1 11:00
PKC/SWKGroep B2 – TOP (A) B1 11:00
Luctor B1 – TOP (A) B2 10:00
TOP (A) C1 – PKC/SWKGroep C2 10:45
TOGO C1 – TOP (A) C2 10:30
TOP (A) C3 – TOGO C2 9:30
ONDO (M) D1 – TOP (A) D1 9:15
Seolto D1 – TOP (A) D2 9:30
Swift (M) D1 – TOP (A) D3 9:30
Tjoba E1 – TOP (A) E1 9:15
ONDO (M) E1 – TOP (A) E2 10:00
TOP E3 – Volharding E1 9:30
KVK E3 – TOP (A) E4 10:15
Seolto E3 – TOP E5 9:30
TOP (A) E6 – KVK E1 9:30
Fortis E5 – TOP (A) E7 9:30
Tjoba F1 – TOP (A) F1 9:15
TOP (A) F2 – Swift (M) F1 9:30
Swift (M) F2 – TOP (A) F3 9:00
Fortis F3 – TOP (A) F4 9:30
kangoeroes 10:00
ONDO C1 – Seolto C1 13:05
9:00 – 12:00 Nico Schroevers  
10:30 – 13:00 wna  
13:00 – 18:00 Marcel  
   
Zaterdag 13 oktober               Tijd
Tweemaal Zes 1 – TOP (A) 1 16:00
Nic. 3 – TOP (A) 2 13:30
TOP (A) 3 – Swift (M) 2 13:10
Blauw Wit (K) 2 – TOP (A) 4 14:15
TOP (A) 5 – Stormvogels (W) 3 14:40
TOP (A) 6 – Zaamslag 3 16:00
TOP (A) 7 – Luctor 3 16:00
Vriendenschaar (H) A1 – TOP (A) A1 13:00
Maassluis A1 – TOP (A) A2 12:15
TOP (A) B1 – DeetosSnel B1 11:45
TOP (A) B2 – Seolto B1 13:00
Vitesse (Ba) C1 – TOP (A) C1 11:30
TOP (A) C2 – Seolto C2 14:30
KVK C2 – TOP (A) C3 9:45
TOP (A) D1 – Tjoba D1 9:30
TOP (A) D2 – KVK D1 10:45
TOP (A) D3 – BKC D1 12:00
TOP (A) E1 – ONDO (M) E2 9:30
TOP (A) E2 – Tjoba E2 10:30
Seolto E1 – TOP E3 9:30
TOP (A) E4 – ONDO (M) E4 10:30
TOP E5 – ONDO E3 10:30
Seolto E4 – TOP (A) E6 10:45
TOP (A) E7 – TOGO E1 9:30
TOP (A) F1 – Fortis F1 9:30
Seolto F1 – TOP (A) F2 9:30
TOP (A) F3 – Zaamslag F1 10:30
TOP (A) F4 – Zaamslag F2 11:30
kangoeroes 10:00
Fortis C1 – TOGO C1 11:30
Swift B1 – Tjoba B1 11:30
9:00 – 10:00 Ria  
10:00 – 12:30 Leo Minheere  
   
Zaterdag 20 oktober               Tijd
TOP (A) 1 – DSC 1 16:00
TOP (A) 2 – Nieuwerkerk 2 14:30
Valto 2 – TOP (A) 3 14:30
TOP (A) 4 – Tjoba 4 13:00
TOP (A) A1 – PKC/SWKGroep A2 12:45
TOP (A) A2 – DeetosSnel A2 11:00
TOP (A) B2 – Luctor B1 9:30
TOP (A) C2 – TOGO C1 9:30
Swift (M) E2 – TOP (A) E7 10:45
TOP (A) F4 – Fortis F3 9:30
kangoeroes 10:00
TOGO 2 – Swift 3 14:30
9:00 – 12:00 Ria  
10:00 – 13:00 Ria  
13:00 – 18:00 Marcel  
   
Zaterdag 27 oktober               Tijd
Sporting Delta 1 – TOP (A) 1 16:00
Sporting Delta 2 – TOP (A) 2 14:30
HKC (Ha) 2 – TOP (A) 3 14:40
TOP (A) 4 – Keep Fit ’70 2 15:00
TOP (A) 6 – Luctor 4 13:30
TOP (A) 7 – Blauw Wit (K) 3 12:00
Sporting Delta A1 – TOP (A) A1 11:30
Vitesse (Ba) A2 – TOP (A) A2 15:30
kangoeroes 10:00
Tjoba 4 – Stormvogels 2 11:00